לשירותכם גם נציג שירות 072-372-6240

פרנקפורט

מידע על ערים וכפרים ביער השחור

פרנקפורט

פרנקפורט - לא רק לעסקים

בעבר נתפסה פרנקפורט כעיר בעלת אופי עסקי, מאכלסת כנסים ותערוכות רבים ומוכרת עיקר לאנשי עסקים.

לא עוד. מעבר למראה המתועש ומשופע בגורדי שחקים נוצצים, יש לה מוקדים הסטוריים, תרבותיים ועושר פולקלורי רב.

 

היעד הבולט ביותר בעיר הוא רובע רומברברג ההסטורי והמקסים, ובו ככרות ישנות ונפלאות, מזרקות, מבנים ישנים שנותרו כפי שהיו ורק חזיתם שוחזרה, קתדרלות מרשימות ואפילו מבנה שלם עומד על תילו משנת 1730, בעבר שימש בית כלא, כיום משמש כמבנה הסטורי לקהל הרחב.

FRA1
מומלץ לפקוד את קתדרלת האימפריה של פרנקפורט. היא מהודרת ביותר, עם המון צריחים ומגדל פעמון שבחזיתו שעון ענק שמושך אליו תיירים ומקומיים מדי יום.

מקום מרגש במיוחד לתייר הישראלי הוא האנדרטה המיוחדת להנצחת השואה, עוצמתית וחודרת ורבים מתרגשים לבקר בה, לאו דווקא ישראלים.

כל המבנים העתיקים בעיר העתיקה שוחזרו במדויק תוך שמירה אבסולוטית על הצביון ההסטורי המקורי שלהם.

ישן לצד חדש

FRA2

בניגוד מוחלט לעיר העתיקה על מבניה העתיקים והככרות הישנות, העיר עצמה היא מודרנית מאד, מלאה במוזיאונים וגלריות עכשוויות, שדרות מרווחות ונוצצות ובהן בתי אופנה מהשורה הראשונה, מסעדות גורמה ובתי קפה אופנתיים.

חובבי השופינג ימצאו בקלות את מקומם בעיר האלגנטית, כמו גם חובבי האופרה שישמחו לבקר בית האופרה העתיק, נבנה בשנת 1880 ובו אולם קונצרטים, בנוסף לבית האופרה. הוא נוצץ, הוא מרהיב והוא מחרב כמעט לחלוטין במלחמת העולם השנייה, עד ששוחזר בשנית בשנות הששים של המאה העשרים.

במהלך טיול ביער השחור, לפניו או אחריו, פרנקפורט וסביבותיה היא יעד ראוי שכדאי לבקר בו ולא להחמיץ את מה שיש לעיר היפה להציע לתיירים.


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות