לשירותכם גם נציג שירות 03-6007100

נופש בהולנד עם ילדים

נופש בהולנד עם ילדים

נופש בהולנד עם ילדים7 יעדים מומלצים לנופש בהולנד עם ילדים

מתכננים לצאת אל נופש בהולנד עם ילדים? אם כן כדאי שחלק מהטיול שלכם יכלול אטרקציות המתאימות לילדים. הולנד היא מדינה שטוחה, יפיפייה, עם נופים פסטורליים והמון טחנות רוח. המדינה נחשבת לידידותית במיוחד עבור טיולי משפחות, היא יעד המתאים עבור משפחות שרוצות לטייל ברגל או באופניים ועבור משפחות שרוצות לבקר בפארקים שונים ומעניינים.

7 יעדים המתאימים לטיול עם הילדים

פארק אפטלינג

פארק אפטלינג הוא אחד היעדים האהובים על משפחות. יש בו שפע של אטרקציות והוא נמצא בתוך סביבה ירוקה. במקור, נפתח הפארק כדי להיות פארק ספורט ובתחילה הגיעו אליו כדי לשחק כדורגל, אך עם הזמן נפתחו עוד מגרשים ועוד אטרקציות. כל משפחה אשר יוצאת אל הולנד עם ילדים צריכה להביא את היעד הזה בחשבון. בין האטרקציות מהן אפשר ליהנות בפארק: מגרשי כדורגל, טניס ולמשחקי כדור נוספים. במקום ישנה בריכה, גני מים, גני שעשועים, רכבת הרים, וטירת רפאים. הפארק בנוי בצורה יפיפייה ויכולים ליהנות ממנו מבוגרים וילדים וכדי ליהנות ממנו מומלץ להגיע בשעות הבוקר ולהביא בקבוקי שתייה.

נופש בהולנד עם ילדים בפארק וואליבי

פארק וואליבי הוא פארק גדול ובו מתקנים אשר יכולים להתאים לילדים בגילאים שונים. גם כאן אפשר לשהות ללינה ללילה ובעצם פארק זה יכול להיות תחליף אם חיפשתם כפר נופש בהולנד למשפחות. גם כאן ישנן מגלשות לצד מתקני מים, אך כאן יש גם מתחם אשר מיועד לילדים קטנים שאינם יכולים לעלות על המתקנים הגדולים. על מנת להפוך נופש בהולנד עם ילדים למוצלח כדאי לחשוב על אוכל ומים ולהגיע מוכנים לבילוי בפארק.

פארק דאונרל

הפארק נמצא בעיירה וואסנאר שבמערב הולנד והוא יעד נפלא שכדאי להגיע אליו כשיוצאים אל נופש בהולנד עם ילדים. מבחינת המיקום, דאונרל נמצא במרחק קצר מעיר הבירה אמסטרדם ועל כן אפשר להגיע אליו לאחר לינה בעיר, או להפך, לישון בפארק ולצאת ממנו אל העיר ולטייל בסביבה. מבחינת מקומות הלינה ניתן לישון במלון או לעשות קמפינג. פארק דאונרל הוא פארק מים עם מתקנים יבשתיים. במרכזו בריכה טרופית עם 16 מגלשות המתאימות לילדים מעל 1.20 מטר. בסך הכל יש במקום מעל ל-40 אטרקציות וגם ההורים יכולים למצוא מה לעשות בו וליהנות.

נופש בפארק סלגהרן

פארק זה מתאים גם עבור ילדים קטנים וגם בו ישנו מקום לינה. בין המתקנים אפשר למצוא רכבות הרים מהן יכולים ליהנות ילדים גדולים אך גם מתקנים לילדים קטנים וכן ישנם מופעי קרקס עם פעלולים שיעניינו גם מבוגרים. במרחב הפארק ניתן למצוא גם מסעדות שונות והמתקנים כוללים מתקנים יבשים ומתקני מים.

פארק פאן פורסט

פארק זה הוא פארק טבע. הוא מיועד במיוחד לאוהבי החבלים, הטיפוס והאדרנלין. כאן אפשר לעלות על אומגות, לעבור בין מתקני טיפוס שונים ולחצות מכשולים בגובה. הפארק מיועד לילדים אשר גובהם מעל 1.30 מטר וניתן ליהנות מחלוקה לרמות קושי שונות. אין זה כפר נופש בהולנד אלא מקום בו כל המשפחה יכולה לחוות פעילות שונה ולהתאמץ יחדיו.

הפארק הלאומי

הפארק ממוקם במחוז גלדרלנד והוא יכול להשתלב נפלא בחוויית נופש בהולנד עם ילדים. מדובר בפארק טבע יפיפייה ובו שבילי אופניים ומקומות עצירה בהם ניתן להירגע מעט או לשבת ולאכול. הכניסה למקום היא בתשלום אך המבקרים יכולים לקחת אופניים לשימוש חופשי, ללא הגבלת זמן וללא תשלום.

תכנון לנופש בהולנד עם ילדיםפארק מדורום

זהו יעד מצוין להגיע אליו במסגרת נופש בהולנד עם ילדים והוא ממוקם בעיר האג. הפארק מציג באופן מניטורי את הולנד ואת האתרים החשובים שבה. שלא כמו פארקים אחרים בעלי קונספט דומה, כאן אפשר לעבור חוויה של ממש. האטרקציה החדשה בפארק מדגימה באופן מרשים כיצד הפכו ההולנדים את הקרקע שלהם מבוצית ורטובה לקרקע שניתן לבנות עליה. כל זאת בחוויה אינטראקטיבית והילדים וההורים יוכלו להפעיל תחנת שאיבה בכוחות עצמם.

דברים שכדאי לשים לב אליהם ביציאה אל נופש בהולנד עם ילדים

• כדאי לתכנן מראש את מסלול הטיול ולסמן את היעדים שאתם רוצים לשהות בהם.
• מומלץ לשים לב כי הכניסה אל האתרים השונים מתאימה לגיל הילדים.
• במסגרת חבילות נופש להולנד אפשר לרכוש כרטיסים מראש אל הפארקים ולחסוך זמן וכסף.


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות