לשירותכם גם נציג שירות 03-6007100

כפרי נופש בהולנד

כפרי נופש בהולנד

כפר נופש בהולנד

כפרי נופש בהולנד – המקום המושלם ללינה בטיול

הולנד היא מדינה ידידותית לתיירים. הנסיעה במרחבים השונים נחשבת לבטוחה, נוחה והיא יכולה להתבצע בין הערים ברכב ובערים עצמן באופניים. כחלק בלתי נפרד מתכנון החופשה יש לחשוב על היעדים אליהם תרצו להגיע ולחשוב על כפרי נופש בהולנד בהם תרצו ללון. כיוון שהולנד אינה מדינה גדולה בשטחה, תוכלו להחליט ללון במקומות שונים במהלך החופשה ולהעדיף נסיעה ממקום למקום על פני טיול כוכב.

ההבדלים בין מלונות לבין כפרי נופש בהולנד

אחת האפשרויות הלינה היא בית מלון. אפשרות זו יכולה להיות נוחה בעיקר בערים ועבור זוגות או יחידים שמחפשים אחר נוחות מקסימלית. למלון יש את יתרונותיו ואלו כוללים את השירותים השונים שהוא נותן. עם זאת, עבור משפחות או קבוצות, המלון לא תמיד ייתן את המענה המתאים עבור לינה. משפחות עם ילדים יעדיפו לרוב לבחור כפר נופש בהולנד על פני מלון כיוון שמדובר במקום בו ניתן להתארגן בקלות רבה יותר וכן הלינה של כל המשפחה מתבצעת במתחם אחד.

כפר נופש בהולנד – אפשרות הלינה המועדפת על רוב המטיילים

הולנד נחשבת למדינה שנעים להיות בה. המקומיים מקבלים את התיירים בחמימות, השילוט מותאם גם לשפת האנגלית ומקומות לינה רבים מתאימים לזוגות ולמשפחות. אם חיפשתם אחר חופשה פסטורלית, כפרי נופש בהולנד יהיו מקום הלינה האידאלי. ברחבי הולנד ישנם שלל כפרים שנבנו כדי לתת מענה למטיילים.

הכפרים השונים נותנים לתיירים מענה מלא. רוב נותני השירות אדיבים גם למבוגרים וגם לילדים. ברוב המקומות מקום הלינה עצמו כולל את כל הצרכים שהמשפחה יכולה להזדקק להם, כולל מטבחון בו ניתן להכין ארוחות בסיסיות (ויותר), מתקני חצר ובחלקם ישנן אפילו מכולות כך שאין צורך לצאת מהאזור רק כדי לקנות מספר מצרכים לארוחה.

כפרי נופש בהולנד ברמות שירות שונות

אפשר למצוא שלל כפרי נופש בהולנד והם שונים זה מזה לא רק במראה אלא גם ברמת האירוח. ישנם כפרים אשר ניתן למצוא בהם גם בריכה, סאונה ומתחמי תעסוקה לילדים וישנם כפרים אשר מציעים אירוח נעים ללא אטרקציות מיוחדות. כמו כן, ישנם גם כפרים הנמצאים בתוך האטרקציות השונות.
למשל, בפארק וואליבי ניתן ליהנות גם משפע המתקנים וגם לישון בתוך הפארק עצמו. זוהי רק דוגמה אחת וניתן למצוא עוד שלל מקומות אטרקטיביים לכל המשפחה שמשלבים בין כפר נופש לבין פארק אטרקציות.

כפרי נופש מומלצים בהולנדידידותיות המקום לילדים

אחד מהיתרונות של לינה בכפרי נופש בהולנד הוא הידידותיות של המקום לילדים. משפחות אשר יוצאות לטיול בחו"ל צריכות לחשוב על רמת העניין לילדים במקומות השונים. כפרי הנופש נחשבים למקומות מושלמים עבור טיול עם הילדים. רבים מהם נבנו מתוך מחשבה על המשפחה ועל כן יש בהם פעילויות שונות ומגוונות.

בחלק מהכפרים אפשר לראות חשיבה מעמיקה על פעילות לילדים. למשל, בכפר Hof van Saksen תמצאו שלל פעילויות המיועדות לילדים, מערכות צבעים עד לפלייסטיישן ולגו. בכפרים אחרים כמו Heideheuvel תמצאו שלל מתחמים לפעילות ספורטיביות. במקרה ואתם מתכננים לצאת לחופשה עם הילדים, תמצאו מגוון כפרים אשר עומדים לרשותכם ולרשותם.

כיצד תבחרו כפר נופש בהולנד לחופשה שלכם

כיוון שיש בהולנד כפרי נופש רבים, יכולה לעלות אצלכם השאלה באיזה כפר הכי טוב לכם לשהות. כדי להצליח לענות על השאלה כדאי שתבחנו את הנקודות הבאות:

בחרו בין טיול כוכב לשינוי יעדי לינה – אתם יכולים להחליט לישון את כל הלילות שלכם בכפר נופש אחד בהולנד אך אתם לא חייבים. אתם יכולים להחליט על טיול כוכב ואם זו ההעדפה שלכם מומלץ שתבחרו כפר נופש שיש בו מתקנים רבים, מכולת ואולי אף מקום לצאת לאכול. אם החלטתם בטיול כוכב, תוכלו לוותר על חלק מהמתקנים כיוון שבכל מקרה תיסעו בין היעדים השונים.

היכן תרצו לטייל – עוד לפני שתסתכלו על כפרי נופש בהולנד כדאי שתחליטו על היעדים בהם תרצו לטייל. נוח יותר לבחור אטרקציות, ערים וכפרים בהם תרצו להיות מאשר לתכנן את הטיול על פי כפר הנופש בו תרצו ללון. כמובן, אם מצאתם מקום לינה אשר מוצא חן בעיניכם במיוחד, תוכלו לבחון מה יש בסביבתו ובהתאם להחליט לישון בסביבה.

אטרקציות לילדים – משפחות רבות בוחרות להגיע אל הולנד וחוזרות עם חוויה בלתי נשכחת. אחת הסיבות לכך היא שהולנד שופעת באטרקציות ומקומות חווייתיים לילדים וחלקן נמצאו ממש בתוך כפרי הנופש השונים. אתם יכולים לבחור במקומות לינה אשר נמצאים ממש בתוך פארק שעשועים ואתם יכולים למצוא כפרים רבים שמציעים לילדים שפע של פעילויות ומשאירים אותם עסוקים.

בחנו את השירותים במקום – ישנם כפרי נופש בהולנד אשר מספקים שירותים שונים ושתוכלו להשתמש בהם. בחלקם תוכלו לעשות כביסה, בחלקם לצאת למסעדה. כל משפחה וכל מטייל מצפים לשירותים שונים וכדאי לבחון מה נותן המקום על מנת לדעת אם הוא עונה על ציפיותיכם או לא.

לינה במבנה או יציאה לקמפינג – ישנם כפרים אשר מאפשרים למטיילים לעשות קמפינג בשטחם. כפרים אלו יכולים להיות חלק מפארק והם יכולים לעמוד בפני עצמם. אם אתם אוהבי טבע ורוצים לחוות גם לינת אוהלים במסגרת החופשה שלכם, תוכלו למצוא כפר נופש בהולנד שבשטחו ניתן לממש זאת.

עלויות – נקודה זו קובעת לא פעם את מקום הלינה. ישנם שלל כפרי נופש בהולנד והעלויות של כל אחד מהם שונה. בחירת התקציב שלכם יכולה להיות הדרך הקלה והנוחה לסנן את הכפרים השונים.

מה כוללות חבילות חופשה

על אף שנראה שאפשר לתכנן היום טיול שלם דרך האינטרנט, מטיילים רבים ומשפחות מעדיפים לבחור חבילת נופש. כל חבילה היא שונה אך באופן כללי אפשר תוכלו לבחור את האחת שנותנת מענה לכל מה שאתם רוצים וצריכים בטיול. ישנן חבילות אשר מורכבות מטיסה ומקום לינה ואחרות יהיו מפורטות יותר. כך או אחרת, ברגע שאתם יוצאים אל הולנד כדאי שתביאו בחשבון כי התארגנות מוקדמת תעמוד לטובתכם.

מומלץ לבחור כפרי נופש בהולנד לשהות בהם ולהזמין מקום ברגע שאתם יודעים שאתם מתכננים לטוס. בנוסף, ברגע שאתם מתכננים לשהות מחוץ לעיר (כלומר לא להיות באמסטרדם בלבד), עליכם לדאוג להשכרת רכב מבעוד מועד. חבילות חופשה יוכלו להיות הדרך הפשוטה והנוחה לצאת לדרך וחלקן יכללו בנוסף לטיסה, לרכב ומקום הלינה, גם כרטיסי כניסה לאטרקציות השונות.

לכן, כאשר אתם מחליטים לטוס לחופשה בהולנד, כדאי שתבחנו לא רק את ההזמנה העצמאית אלא גם את החבילות השונות שעומדות לרשותכם


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות