לשירותכם גם נציג שירות 03-6007100

חבילות נופש אוסטריה טירול

חבילות נופש אוסטריה טירול

היתרונות של רכישת חבילות נופש אוסטריה טירול

חושבים לצאת לחופשה בחבל טירול שבאוסטריה? זה הזמן להתחיל לבדוק את חבילות הנופש שמוצעות לכם. חבל טירול הוא חבל הררי מרשים ביופיו. הוא שייך בחלקו לאוסטריה ובחלקו לאיטליה והוא חלק משרשרת הרי האלפים. רוב התיירים אשר מגיעים לאוסטריה מתמקדים בחבל זה, אשר מציע למטיילים נופים יוצאי דופן, אגמים, עיירות קסומות ואתרי סקי.

חבילות נופש אוסטריה טירול מתאימות למשפחות, קבוצות קטנות או גדולות ולזוגות. כל משפחה וכל מי שיוצא לאזור יוכל למצוא את חבילת הנופש המתאימה באופן ספציפי לצרכים האישיים שלו. החבילות באות להקל על תכנון החופשה ומביאות יתרונות רבים.

היתרונות של חבילות נופש אוסטריה טירול

היום, כל אחד ואחת יכולים להיכנס לאינטרנט, לרכוש כרטיס טיסה ולהתחיל לארוז מזוודה. כך גם בכל הנוגע אל חבל טירול שבאוסטריה. במקביל להתפתחות האתרים השונים ולקלות ההזמנה, תוכלו למצוא שישנם יתרונות רבים להזמנת חבילות נופש אוסטריה טירול.

  • תיאום מלא בין כל פרטי הטיול

כל פרט בטיול קשור בפרט אחר. ברגע ההגעה אל חבל טירול מתבצעת ברכב ולכן תצטרכו שיהיה רכב שמתאים עבור הצרכים שלכם ושהוא יהיה זמין כבר בשדה התעופה. לאחר שתגיעו ליעד חשוב שיקבלו אתכם ושהחדרים יתאימו בדיוק להזמנה ולדרישות שהגדרתם מראש.

חבילות נופס אוסטריה טירול מאפשרות לכם ליהנות מחופשה מתוכננת כשכל הפרטים תואמים זה לזה. עם זאת חשוב לציין כי החבילות לא חייבות להיות קשיחות וניתן לבצע התאמה או לפחות לרכוש את החבילה אשר מתאימה לכם במדויק.

  • התאמה לצרכים האישיים

החבילה יכולה להתאים בדיוק לצרכים האישיים שלכם. ברור כי משפחות עם ילדים קטנים יצטרכו למצוא מקום לינה שמתאים גם להם ולעומתם משפחות עם ילדים בוגרים או זוגות, יוכלו לבחור גם בבתי מלון או פתרונות שלא בהכרח דורשים מרחב משותף.

הזמנת חבילת נופש לאוסטריה יכולה להתבצע בהתאמה מושלמת. בתהליך בניית החבילה יילקחו בחשבון המרכיבים האישיים, תקופת החופשה המועדפת והגדרות כמו גיל הילדים ובהתאם תינתן לכם הצעה נוחה ומשתלמת.

  • הוזלת החופשה

הזמנה של חבילת הנופש תהיה פעמים רבות זולה יותר לעומת הזמנה של כל פרט באופן עצמאי. חברה המתמחה בחבילות נופש לטירול מכירה היטב את מקומות הלינה, את הטיסות ואת חברות השכרת הרכב. היא תוכל לעזור לכם להוזיל את העלויות ותציע לכם כרטיסי כניסה למקומות שונים.

  • תכנון הטיול

החברה שמתמחה באזור זה תוכל להציע לך לא רק מקומות לינה, רכב וטיסה אלא לסייע לך בבחירת היעדים השונים ותכנון הטיול. יש לציין כי חבל טירול אינו קטן וככל שהחופשה שלכם תתוכנן טוב יותר כך תצטרכו לנסוע פחות בין היעדים השונים ותוכלו לנצל יותר זמן להנאה.

מה כדאי לראות בחבל טירול אוסטריה?

חבל טירול שבאוסטריה הוא חבל יפיפה אשר מציע שלל חוויות ומראות. בהתאם לגיל של המטיילים כדאי להחליט על היעדים כאשר כאן ריכזנו חלק מהאתרים שלא תרצו לפספס.

  • עיירות קסומות

לאורכו של חבל טירול ישנן שלל עיירות וערים אירופאיות יפיפיות. כיף לטייל בעיירות ולהתרשם מהאווירה השונה, לשבת בבית קפה או במסעדה ולהירגע. אינסברוק היא דוגמה לאחת העיירות שכדאי לעצור בה, לעלות לתצפית, לבקר בארמון ולעבור על פני שער הניצחון.

  • פארק מים

כל מי שיוצא לנופש אוסטריה טירול עם ילדים, קטנים או גדולים, צריך לשקול עצירה בפארק מים. ישנם שלל פארקים ובהם: המים המכושפים, פארק באגם פילזאל, Murmliwasser ואלפנינו. חלק מהמקומות מיועדים לילדים גדולים או בני נוער וחלקם יהיו מושלמים לעצירה וטיול עם ילדים קטנים שרוצים להשתכשך במתקנים המיועדים בדיוק עבורם.

  • פארקים לילדים

חבילות נופש אוסטריה טירול יכילו שלל פארקים אשר מתאימים לילדים, קטנים וגדולים. חשוב לציין כי ישנן אטרקציות המיועדות לבני נוער, אך עם ילדים קטנים כדאי לשקול להגיע אל אחד מהיעדים הבאים: עולם הקיסר, אלפינינו, עולם הקסם של אלמי ועוד. הפארקים יכולים להיות אטרקטיביים גם לילדים בוגרים ולהורים, אך היעדים הללו יתאימו גם לילדים קטנים.

  • מכרות

מכרה הכסף שוואץ הוא אחד המכרות הגדולים והמרשימים שניתן להיכנס אליו. הוא ממוקם עמוק באדמה ולכן הטמפרטורה בו עומדת על כ-12 מעלות והסיור בו מרתק ומתאים לזוגות ומשפחות. למטיילים באזור כדאי לשלב יעד זה.

  • אטרקציות לגדולים

לצד הפארקים שנראים כמתאימים לילדים קטנים אפשר למצוא לא מעט אטרקציות אשר מתאימות דווקא לילדים גדולים, מתבגרים ואפילו למבוגרים. בין היתר כדאי לשקול את העצירה ביעדים הבאים: מגלשות ההרים באימסט, מתחם הספורט באגם אכנסה, חוויית ריחוף בפארק סרפאוס פיס לאדיס וטיולי טרקטורונים או סגווי בהוך אימסט.

  • טבע

אפשר להגיע אל חבל טירול ופשוט ליהנות מהטבע הקסום. ניתן לראות בדרך מפלים, אגמים וכמובן ליהנות מהמראה של ההרים הנישאים לגובה רב. בין היתר כדאי לעצור לראות את מפלי שטויבן, לעבור בין הגשרים שלאורך קניון לוישטקלאם ולעשות הפסקה לצד אחד מבין האגמים הרבים שישנם בחבל טירול.

התאמת חבילת הנופש לצרכים שלכם

התאמה של חבילת הנופש לטירול שבאוסטריה תתבצע באופן אישי. הדבר הראשון שיילקח בחשבון הוא תקופת החופשה ומספר ימי החופשה. אתם יכולים לצאת לטירול לחופשה קצרה של ימים בודדים ואתם יכולים לצאת לחופשה של שבועיים ומעלה. בחופשה קצרה מומלץ להישאר במקום אחד ולעשות טיול כוכב. בחופשה ארוכה ניתן להחליף את מקום הלינה לפחות פעם אחת וכך לקצר מרחקים ליעדים אטרקטיביים.

נתונים נוספים חשובים הם גיל המטיילים וגודל הקבוצה. משפחות עם ילדים קטנים יעדיפו בדרך כלל לישון בכפר נופש או במקום שמציע מטבח, סלון קטן וגן שעשועים בחוץ. כדאי לצאת אל החופשה בנינוחות ולצאת לדרך בלי לחץ. קבוצות גדולות כמו משפחות שנוסעות יחדיו, ירצו בדרך כלל למצוא מקום לינה שמאפשר לכולם לישון באותו מרחב ולהיפגש יחדיו בשעות הערב. כל שיש לעשות הוא לעשות את הבחירה הנכונה.

הגיל והרכב המטיילים ישפיע גם על גודל הרכב שתרצו לנסוע בו, על המרחקים שתרצו לעבור ועל האתרים בהם תרצו לבקר.
תכנון נכון יוביל לבחירה מתאימה מבין חבילות נופש אוסטריה טירול. החבילות צריכות ויכולות לשרת את הטיול שלכם ויש צורך בגמישות מינימלית ובעיקר לצאת לחופשה בראש שקט וליהנות.


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות