לשירותכם גם נציג שירות 072-372-6240

אגם טיטיזי (TITISEE)

מידע על ערים וכפרים ביער השחור

אגם טיטיזי (TITISEE)

אחד האתרים המומלצים ביותר למבקרים ביער השחור הוא אגם טיטיזי, המצוי בדרום היער השחור.

אגם טיטיזי

נתחיל מהמיקום- ממש במרכזו של יער עצים, בדרומה של העיירה פרייבורג, ובסמוך לעיירה טיטיזי, מצוי האגם המקסים ולצידו טיילת שהוקמה לאורכו ונמשכת בחלקו הצפוני.

לפי האגדה, שמו של האגם הוא על שם שר הצבא טיטוס הרומאי שהגיע למקום וטבל בו, שבוי בקסמו.

האגם אינו גדול מאד, כשני קילומטרים אורך ושמונה מאות מטרים רוחב והוא מאופיין בצבע מים כהה בשל סוג המינרלים שמצויים בקרקעית שלו. האגם הוא מאגר טבעי שמתמלא מהפשרות הקרחונים גשמי החורף.

בחורף האגם קופא והופך למשטח מושלם של החלקה על הקרח ובקיץ תיהנו משלל מופעים באזור האגם, עם זיקוקים, פסטיבלים וירידים

המבקרים במקום ייהנו ממסלולי הליכה סביב האגם ובחורשות שסביבו, וכן, פעילות ספורטיבית כמו שייט בסירות פדלים, שיט בסירות אבובים, שיט ביאכטות חשמליות שיט בסירת "טיטוס", סירת שייט מיוחדת לאגמים שמכילה כשמונים נוסעים ומבצעת סיבוב מלא לאורך גדות האגם.

באזור היפה פרושים גם בתי קפה ומסעדות רבים, חנויות ומקומות לינה. עוד תוכלו למצוא בטיילת מקומות לתצלום משפחתי עם בגדים מסורתיים.

אגם טיטיזי הוא אחד מיעדי הנופש הפופולריים ביותר ומומלץ שלא להחמיץ אותו.

אם אתם כבר באזור, אל תוותרו על ביקור בעיירה פורטואנגן הסמוכה, אשר מפורסמת בייצור שעוני הקוקייה שלה. תוכלו לבקר במוזיאון עם אוסף השעונים מהגדולים אירופה, וללמוד על ההסטוריה של מדידת הזמן.

שעוני קוקיה היער השחור

מחפשים קצת אתגר והמרצת האדרנלין ורוצים לדעת איך נראה היער השחור בעיניו של סנאי? לסקרנים, בקרו בפארק החבלים הסמוך לעיירה טיטיזי ותיחשפו להרפתקאה בלתי נשכחת של מסלולים אתגרים, המולקים לחמש דרגות ורמות, הכוללים מעבר מעץ לעץ, פסיעה בגשרים משונים, אומגה ועוד.

המקום מאובטח ומוסדר ומלווה במדריך.


טופס קשר מהיר
הוסף אותי למועדון לקוחות לצורך קבלת מבצעים ופרסומות